Şartlar ve Kullanım Koşulları

Udfdonustur.com'a hoş geldiniz "Hizmet" kelimesi kullanıcıların belgeleri ve/veya görüntüleri çevrimiçi yazılım aracılığıyla değiştirmelerine olanak tanıyan bir web uygulamayı belirtmektedir.

Mevcut Hüküm ve Koşullar, ("Kullanıcı") kelimesi sizinle, udfdonustur.com arasındaki yasal olarak bağlayıcı kimliğinizi tanımlamaktadır.

udfdonustur.com Batuhan SÖYLER isimli kişinin mülkiyetindedir.

Udfdonustur.com adresi:

Bademlik Mah. Baruthane Sk. 26/2
Keçiören/ANKARA
Türkiye

İçerikte bulunan özet kutuları Hüküm ve Koşullarımızın açık bir özetini sizleri vermeyi amaçlamaktadır. Özet bölümlerin tüm önemli detayları kapsaması nedeniyle tüm içeriği dikkatli okumanızı tavsiye ederiz.

1. Hizmetimizin Kullanımı

1.1 Genel

Bu sayfa, hizmetlerimizde veya hizmetlerimizle bağlantılı olarak web sitemizi ve yazılımımızı hangi şartlarla kullanabileceğinizi belirtir. Udfdonustur.com'a erişerek veya onu kullanarak, hizmetlerimize kayıtlı olsanız da olmasanız da bu Hüküm ve Koşullar sözleşmesine ("Sözleşme") uymayı kabul edersiniz. Bu Hüküm ve Koşulların tamamı veya bir kısmı ile anlaşmazlık durumunda, Hizmeti kullanmaktan kaçınmalısınız.

Kullanıcı, mevcut Hüküm ve Koşulları kabul ederek aşağıda yer alan hizmet kurallarına uymayı kabul etmektedir:

  • Burada anlatılanları okumak ve anlamak.
  • Burada bahsedilen tüm yükümlülükleri üstlenmek.
  • Hizmeti yalnızca yasaların izin verdiği ve üçüncü bir tarafın haklarını ihlal etmeyen amaçlar için kullanmak.
  • Bu web sitesini herhangi bir yasa dışı faaliyet için kullanmamak. SPAM oluşturmaya yönelik veya yasa dışı faaliyetlere nasıl katılacağınız konusunda talimatlar sağlayabilecek içerik oluşturmamak için herhangi bir şart ve koşulu ihlal etmeniz yasaktır.
  • Bilgilerin korunmasına ilişkin yürürlükteki mevzuata uymadan diğer Kullanıcılar veya üçüncü şahıslar hakkında kişisel bilgileri toplamamak, kullanmamak veya saklamamak.

Hüküm ve Koşullardaki düzenlemeler gizlilik politikasına aykırıysa, Hüküm ve Koşullar geçerli olacaktır.

Bu yükümlülüklere uyulmaması durumunda Madde 7'de yer alan hükümler uygulanır.

Sunucularımızı hacklemeye, spam göndermeye veya diğer kuralları ve yasaları çiğnemeye çalışmayın.

1.2 Servis Kuralları

Hizmeti ve UDF Dönüştürücü Masaüstünü kullanımınız, hizmetimizin hem kullanıcılar hem de geliştiriciler için adil olmasını sağlamak için oluşturulmuş bu Makul Kullanım Politikasına tabidir.

Udfdonustur.com aşağıdaki maddelerde belirtilenleri yapmazına izin vermez:

  • Udf Dönüştür masaüstü yazılımı ile bağlantılı olarak herhangi bir otomatik veya otomatik olmayan kazıma işlemini (botlar, kazıyıcılar ve örümcekler dahil) kullanmak;
  • Udf Dönüştür masaüstü yazılımı ile bir insanın manuel araçlar ve geleneksel bir cihaz kullanarak makul bir şekilde yapabileceğini aşan bir hızda belgeleri dönüştürmek veya başka bir şekilde düzenlemek;
  • Udf Dönüştür masaüstü yazılımına erişmek için şifrenizi başka bir kişiye vermek veya başka herhangi bir kişinin kullanıcı adını ve şifresini kullanmak;
  • Udf Dönüştür masaüstü yazılımını meşru iş veya kişisel amaçlar için makul ölçüde gerekli olandan veya gerekli olandan fazla kötüye kullanmak. Udfdonustur.com, bu gereksinime uygunluğu belirlemek için ayda 1000'den fazla görev kaydeden herhangi bir hesabı araştırabilir.

Udfdonustur.com, bu politikayı ihlal ettiğinizi tespit ederse, hesabınızı veya Hizmet aboneliğinizi geçici veya kalıcı olarak askıya alabilir yada kapatılabilir.


2. Kullanıcı İçeriği

2.1 Genel

Udfdonustur.com, dosyaları işlerken bunların içeriğini görüntülemez, analiz etmez ve udfdonustur.com dosyalarınızı dönüştürürüp indirme işlemi gerçekleştirmenizin hemen ardından sunucumuzdan tüm dosyalarınız silinmektedir.

2.2 İçerik manipülasyonu

Udfdonustur.com, dosyaların işlenmesinde kullanıcıya yardımcı olmak için gerekli tüm bilgileri sağlar ve teknik sorunlar olması durumunda websitemizin iletişim bölümünden bizlere ulaşmaktan yalnızca Kullanıcı sorumludur. Udfdonustur.com dosya güvenliği konusunda oldukça endişeli ve dikkatlidir, bu nedenle sunucuları sınırlı erişime sahiptir, güvenlidir ve stratejik olarak yerleştirilmiştir.

2.3 Dosyaların içeriği için sorumluluk

Udfdonustur.com, işlenen dosyaların içeriğini görüntülemez ve analiz etmez. Bu hususta araçlarının yanlış kullanımından veya üçüncü tarafları etkileyebilecek telif hakkı ihlallerinden sorumlu değildir. Kullanıcı, bu Sözleşmenin herhangi bir bölümüne uyulmaması nedeniyle mahkemelerin veya diğer yetkili makamların Udfdounstur.com'a karşı verebileceği herhangi bir ceza, yaptırım ve/veya para cezasından Udfdonustur.com'a karşı sorumlu olacaktır.

Özellikle kullanıcılar, Hizmeti yürürlükteki yasalara ve bölüm 1.1'de belirtilen kurallara uygun olarak kullanmayı kabul eder.

Dosyalarınız dönüşüm işleminin hemen ardından silindiğinden dosyalarınızın içeriğinize hiçbir şekilde erişilemez ve analiz edilemez. Herhangi bir teknik sorundan önce bizimle iletişime geçmek sizin sorumluluğunuzdadır. Dosyalarınızın içeriğinden sorumlu değiliz. İçerdikleri her şeyden sorumlu olan tek kişi sizsiniz.


3. Ücretli Hizmetler

3.1 Faturalandırma Politikaları

Masaüstü uygulamamızı kullanmak sadece ücretli abonelik ile mümkündür. Abonelikler ilk ödeme yapıldığında başlar. Bunlar yinelenen faturalandırma işlemleridir. Aksi belirtilmedikçe, aboneliğiniz ve ilgili fatura yetkilendirmeniz, tarafınızca iptal edilene kadar süresiz olarak devam edecektir. Ücretli abonelikle, satın alma Fiyatından satın alınan hizmet için sizi faturalandırmamız için bize yetki veriyorsunuz. Faturalandırma oranı, abonelik süresi boyunca değişebilir. Ancak mevcut Premium kullanıcıları, faturalandırma ücretinin abone olduğu aynı tutarı ödeyecektir. Aksi belirtilmedikçe, aboneliğinizi iptal edene kadar ödeme, ödeme yönteminizden tahsil edilecektir. Hizmetiniz, satın alma tarihi ve maliyetine göre her dönem faturalandırılacaktır. Aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz, ancak iptal, mevcut fatura döneminin sonuna kadar geçerli olmayacaktır. Mevcut fatura dönemi için geri ödeme almayacaksınız. Ücretsiz Premium deneme süresinin kullanılmayan kısmı, teklif edilirse, abonelik satın alınırken kaybedilir. Geri ödeme yapma veya tamamen kendi takdirimize bağlı olarak hakkımızı saklı tutarız. Bir geri ödeme veya kredi verirsek, gelecekte aynı veya benzer bir geri ödeme yapma yükümlülüğümüz yoktur.

3.2 Geri Ödemeler

Masaüstü uygulama kullanmak için oluşturduğunuz hesabınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz; ancak, iptal için geri ödeme yapılmaz. Udfdonustur.com'un hesabınızı veya bu sözleşmeyi askıya alması veya feshetmesi durumunda, herhangi bir kredi, bir abonelikte kullanılmayan süre ve Hizmetin herhangi bir kısmı için herhangi bir lisans veya abonelik ücreti karşılığında herhangi bir geri ödeme veya takas almayacağınızı anlıyor ve kabul ediyorsunuz.

Aksi belirtilmedikçe aboneliğiniz, sizin tarafınızdan iptal edilene kadar süresiz olarak devam edecektir. Geri ödemelerin geriye dönük bir etkisi olmayacaktır. Hizmetlerimizle ilişkili vergilerinizi ödemekle yükümlüsünüz.

3.3 Ödeme bilgileri, vergiler

Kullanıcı tarafından Hizmetle yapılan bir satın alma veya işlemle bağlantılı olarak sağlanan tüm bilgiler doğru, eksiksiz ve güncel olmalıdır. Bir satın alma veya Hizmet ile bağlantılı olarak kullanılan ödeme yönteminizin kullanıcılarının maruz kaldığı tüm ücretleri ödemeyi kabul edersiniz. Varsa, satın alımlarınızla ilgili geçerli vergileri ödeyeceksiniz.


4. Garanti yok

Hizmetin kullanımı kendi sorumluluğunuzdadır. Geçerli yasaların izin verdiği azami ölçüde, hizmet herhangi bir garanti olmaksızın sağlanır. Udfdonustur.com, hizmetin gereksinimlerinizi karşılayacağını garanti etmez; hizmetin belirli bir zamanda veya yerde, kesintisiz veya güvenli olarak sunulacağını; herhangi bir kusur veya hatanın düzeltileceğini; veya hizmetin virüs veya diğer zararlı bileşenler içermediği. Hizmetin kullanımı yoluyla indirilen veya başka bir şekilde elde edilen herhangi bir içerik, riski size ait olmak üzere indirilir ve bu tür indirmelerden veya hizmeti kullanmanızdan kaynaklanan bilgisayar sisteminizde veya mobil cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından yalnızca siz sorumlu olursunuz. Udfdonustur.com herhangi bir garanti vermez, tasdik etmez, garanti etmez,

Udfdonustur.com'u kendi sorumluluğunuzda kullanırsınız. Hizmetle ilgili hiçbir garanti vermiyoruz.


5. Sorumluluğun sınırlandırılması

Yürürlükteki yasaların izin verdiği azami ölçüde, Udfdonustur.com herhangi bir sınırlama olmaksızın, kullanım zararları, veriler veya diğer maddi olmayan kayıplar dahil olmak üzere, doğrudan, dolaylı, cezai, arızi, özel, sonuçsal veya örnek niteliğindeki herhangi bir zarardan sorumlu olmayacaktır. Bu anlaşmanın herhangi bir ihlalinden kaynaklanan veya bununla ilgili. Udfdonustur.com hiçbir koşulda, bilgisayar korsanlığı, kurcalama veya diğer yetkisiz erişim veya hizmetin veya hesabınızın veya burada yer alan bilgilerin kullanılmasından kaynaklanan herhangi bir hasar, kayıp veya yaralanmadan sorumlu olmayacaktır.

Hizmetlerimizi kullanmaktan veya kötüye kullanmaktan kaynaklanan dolaylı zararlar için sorumluluğu açıkça reddediyoruz.


6. Sınırlı kullanım lisansı

Udfdonustur.com, çevrimiçi olarak sunulan işlevlere izin veren web uygulamasının tüm haklarının ve özellikle herhangi bir şekilde ve herhangi bir biçimde tamamen veya kısmen çoğaltma hakkının münhasır sahibidir; programın tercümesi, uyarlanması, düzenlenmesi veya diğer herhangi bir dönüşümü ve bu tür eylemlerin sonuçlarının yeniden üretilmesi; yasa tarafından kabul edilen herhangi bir biçimde dağıtım; her türlü medya aracılığıyla yayınlama hakkı: analog ve dijital, çevrimiçi ve çevrimdışı; ve programın kullanım hakkı. Programın kullanıcılar için kullanım lisansı, Hizmetin Fikri Mülkiyet haklarına atıfta bulunmaz, kullanıcılar yalnızca Hizmet yazılımını kullanma yetkisine sahiptir. Herhangi bir farklı kullanım için, udfdonustur.com, bu hakları üçüncü taraflara devrederken olduğu gibi, bunların kullanımına izin vermelidir. Bu nedenle yürütme, udfdonustur.com'un telif hakkı mülkiyetinin tamamının çoğaltılması, kullanılması, değiştirilmesi, dağıtılması veya kamuya açıklanması, mevcut Sözleşmede izin verilenlerden farklı kullanımlar için yasak olmaya devam etmektedir. Özellikle, udfdonustur.com'un kesin izni olmadan programın kopyalarını çıkarmaya, kaynak kodunu tercüme etmeye, dönüştürmeye veya dağıtmaya izin verilmez. Kullanıcılar için bu yükümlülüklerin ihlali, udfdonustur.com'un takdirine bağlı olarak, ilgili telif hakkı düzenlemeleri tarafından belirlenen ilgili taleplere, Hizmetin askıya alınmasına veya Madde 7'de belirtildiği gibi Sözleşmenin feshine yol açabilir. udfdonustur.com'un'nin kesin izni olmadan programın kopyalarını oluşturmasına, kaynak kodunu tercüme etmesine, dönüştürmesine veya dağıtmasına izin verilmez. Kullanıcılar için bu yükümlülüklerin ihlali, udfdonustur.com'un takdirine bağlı olarak, ilgili telif hakkı düzenlemeleri tarafından belirlenen ilgili taleplere, Hizmetin askıya alınmasına veya Madde 7'de belirtildiği gibi Sözleşmenin feshine yol açabilir. udfdonustur.com'un kesin izni olmadan programın kopyalarını oluşturmasına, kaynak kodunu tercüme etmesine, dönüştürmesine veya dağıtmasına izin verilmez. Kullanıcılar için bu yükümlülüklerin ihlali, udfdonustur.com'un takdirine bağlı olarak, ilgili telif hakkı düzenlemeleri tarafından belirlenen ilgili taleplere, Hizmetin askıya alınmasına veya Madde 7'de belirtildiği gibi Sözleşmenin feshine yol açabilir.

Web sitesinin ve mobil uygulamanın tüm hakları bize aittir. Hizmetlerimizden yararlanmaya yetkili tek taraf biziz. Tüm bunları yaratmak için çok çaba harcandı.


7. Fikri ve sınai mülkiyet hakları

Bu sitenin içeriği, markaları, logoları, çizimleri, metinleri, görüntüleri, veritabanları, kodları ve diğer her türlü materyal dahil olmak üzere içeriği udfdonustur.com'a veya bunların kullanımına izin veren üçüncü şahıslara aittir. Genel olarak, ticari amaçlarla kullanılmaları, kamuya açık iletişimleri veya dağıtımları veya dönüştürme veya değiştirme gibi herhangi bir işlemle başka herhangi bir şekilde sömürülmesi yasaktır. Hizmetlerimizi kullanmaktan veya kötüye kullanmaktan kaynaklanan dolaylı zararlar için sorumluluğu açıkça reddediyoruz.

Bir önceki nokta ile aynı. Biz tescilli bir ticari markayız, bu nedenle marka kimliğimizi kopyalayamazsınız.


8. Fesih

Udfdonustur.com, aşağıdaki durumlarda mevcut Sözleşmeyi tek taraflı olarak ve herhangi bir noktada fesh edebilecektir:
a) Kullanıcı'nın bu Sözleşme'de belirlenen yükümlülük ve garantilerden herhangi birini ihlal etmesi durumunda.
b) Fikri mülkiyet hakları veya diğer üçüncü şahıs hakları ihlal edilirse.
c) Kullanıcının Yazılım veya Hizmetler için ücretleri zamanında ödememesi durumunda.
d) Kanunen bunu yapmamız gerekiyorsa (örneğin, belirli bir bölgeye yazılım sağlamak yasa dışı hale gelirse)
e) Hizmetleri veya Yazılımı tamamen veya kısmen durdurmayı seçersek (örneğin, pratik olmadığında Hizmet vermemiz veya web sitemizin bir bölgede sansürlenmesi).

Sözleşmenin çözümü, udfdonustur.com'un ilgili zarar ve kayıpları talep etme yeteneğini etkilemeyecektir. Kullanıcılar, herhangi bir noktada Hesap sayfalarından veya çevrimiçi olarak bulunan iletişim formu aracılığıyla hesaplarını iptal etme hakkına sahip olacaklardır.

Bazı senaryolarda size hizmetlerimizi sunmayı bırakabiliriz.


9. Talepler

Mevcut Sözleşmeden kaynaklanan talep ve şikayetler veya Hizmet hakkında bilgi talep edilmesi durumunda Kullanıcı, çevrimiçi form aracılığıyla udfdonustur.com ile iletişime geçebilecektir.


10. Çeşitli

Kullanıcı, udfdonustur.com'un önceden yazılı izni olmadan mevcut Sözleşmede yer alan hakları devredemez, halef edemez veya üçüncü taraflara iletemez. Bir önceki nokta ile aynı. Biz tescilli bir ticari markayız, marka kimliğimizi kopyalayamazsınız.

Herhangi bir hakkın kullanılmasında suç veya gecikme veya bu Sözleşmeden doğan yükümlülüklerden herhangi birinin yerine getirilmesi talebinde bulunulması, bu haktan veya yükümlülüğün yerine getirilmesi talebinden veya diğer haklardan feragat edildiği anlamına gelmez. veya yükümlülüklerin yerine getirilmesi için talepler. Mevcut Sözleşmeye referans olarak dahil edilecek Gizlilik Politikası da dahil olmak üzere bu Sözleşme, Sözleşmenin konusu ile ilgili olarak taraflar arasındaki nihai, eksiksiz ve münhasır sözleşmeyi teşkil eder ve söz konusu taraflar arasındaki önceki sözleşmelerin veya müzakerelerin yerine geçer. partiler. İşbu Sözleşme maddelerinden herhangi birinin yürürlükteki mevzuata aykırılık nedeniyle hükümsüz kalması halinde, söz konusu maddenin yürürlükte olmadığı varsayılarak Sözleşmenin geri kalanını etkilemeyeceği,

Bu Hüküm ve Koşullar, her iki taraf (sizin ve biz) arasındaki tek anlaşmadır ve dikkate alınan tek anlaşma olacaktır.


11. Geçerli mevzuat ve yargı yetkisi

Mevcut Sözleşme ticari bir niteliğe sahiptir ve hükümlerine göre yorumlanmalı ve bunlara uyulmalıdır ve beklenmeyen durumlarda İspanyol yasalarına göre düzenlenecektir. Yürürlükteki yasaların izin verdiği adımlarda, bu Sözleşmenin geçerliliğinden, yorumlanmasından, tamamlanmasından veya yürütülmesinden kaynaklanan herhangi bir ihtilafın çözümü için, taraflar, ilgili olabilecekleri diğer herhangi bir yargı yetkisinden açık bir şekilde istifa ederek, kendilerini açıkça Barselona şehrinin yargıç ve mahkemelerinin yargı yetkisi ve yetkisi.

Bu sözleşme kendi şartlarına göre yorumlanmalıdır. Anlaşmazlık durumunda Türkiye Hukukuna göre düzenlenecektir. Dürüst olmak gerekirse, bu olmasını isteyeceğimiz son şey o yüzden burada iyi vakit geçirelim.