UDF Dosya Dönüştürücü

Excel, Word, PDF ve JPG/PNG formatındaki dosyalarınızı, UYAP Döküman Editörü tarafından kullanılmakta olan UDF formatına ücretsiz olarak dönüştürebilirsiniz.

Toplamda 398819 Dosya UDF'ye Dönüştürüldü.

Dönüştürmek istediğiniz Excel, Word, PDF yada JPG/PNG dosyasını aşağıdaki alana sürekleyin yada Dosya seç butonuna tıklayarak seçin.

Dosya Yükle

İyi Bir Dönüşüm Nasıl Elde Edilir ?

Elinizdeki belgenin yapısına en uygun şekilde dönüşüm yapmak için aşağıdaki talimatları uygulayabilirsiniz.


Word dosyaları UDF'ye nasıl dönüştürülür ?

WORD

Microsoft Office Word ile Uyap Döküman Editörü(UDF) arasında özellik farklı bulunması nedeniyle Word dosyanız içerisinde "Tab" yerine "Space" boşluk karakteri kullanmanız daha kaliteli dönüşüm yapmanızı sağlayacaktır.

Excel dosyaları UDF'ye nasıl dönüştürülür ?

EXCEL

Dönüştürmek istediğiniz Excel dosyası içerisinde filtre/süzgeç kullanılmış ise, UDF dönüştürücü filtreyi yok sayarak tüm verileri dönüştürecektir. Sadece filtreli verileri dönüştürmek istiyorsanız, bu verileri yeni bir excel dosyasına aktarmanızı tavsiye ederiz.
Bir diğer husus, UDF sayfaları Excel Worksheet gibi onlarca kolonu kapsayabilecek genişlikte değildir. Bu nedenle Excel dosyanızda bulunan sayfanın yönünü yataya çevirerek kolonların daha az sıkıştırılmasını sağlayabilirsiniz.

PDF dosyaları UDF'ye nasıl dönüştürülür ?

PDF

Dönüştürmek istediğiniz PDF dosyası içerisinde bulunan sayfalar görsel imajlardan oluşturulmuş ise, UDF dönüştürücü OCR(Optical Character Recognition - Optik Karakter Tanıma) teknolojisini kullanarak herbir imaj üzerinde bulunan yazıları çıkarım yöntemi ile dönüştürmeye çalışır. Bu nedenle bu tür PDF dosyalarını UDF'ye dönüştürürken herzaman istediğiniz sonucu elde edemeyebilirsiniz.

İmaj dosyaları UDF'ye nasıl dönüştürülür ?

Görsel İmajlar

Dönüştürmek istediğiniz Görsel İmaj(JPG,PNG,TIFF) dosyalarında bulunan yazılar OCR(Optical Character Recognition - Optik Karakter Tanıma) teknolojisini kullanılarak çıkarım yöntemi ile dönüştürülmeye çalışılır. Dönüştürmek istediğiniz görsel imaj dosyasının kalitesinin yüksek olması ve yazıların net okunması dönüşüm işleminden daha iyi sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Dosya Dönüştürme Aşamaları

İlk aşama olarak, dönüştürmek istediğiniz dosyayı seçim alanına sürükleyin yada dosya seç butununu kullanarak seçin ve ardından "Dönüştür" butonuna basın. Dönüşüm süreci açılan kutu ile anlık olarak size bildirilecektir.Dönüştürme işlemi tamamlandığında "İndir" butonu ile dosyayı indirebilirsiniz.

Kişisel Verilerinizin Korunması

Web sitemizde bulunan tüm bağlantılar SSL sertifikası ile korunmakta olup, dosya aktarma işlemi sırasında tüm içerik şifrelenmektedir. Aynı zamanda dosyalarınızın güvenliğini sağlamak bizim için en önemli kriter olduğundan, dönüşüm işleminden hemen sonra dosyalarınız, kötü niyetli kişilerin eline geçmesine fırsat dahi vermeden silinmektedir.

En Kaliteli UDF Dönüştürme Aracı

UDF dönüştürme aracımız, ülkedeki en iyi en kaliteli UDF dönüştürme aracı olup, orjinal içeriğe en yakın şekilde dönüşüm işlemi sağlamaktadır. PDF ve Office yazılımları ile UYAP Döküman Editöründe bulunan tüm ortak özellikleri algılamakta ve dönüşüm işlemini gerçekleştirebilmektedir.

Heryerden Erişim

UDF dönüştürme aracımız tamamen sunucularımız üzerinde çalışmakta olup, internete erişimi olan tüm cihazlar ile web sitemizi ziyaret edebilir ve cihazınıza hiçbir yazılım kurmadan anında dosyalarınızı dönüştürebilirsiniz.

En Hızlı UDF Dönüştürme Aracı

Dosyalarınızın içeriğini manuel olarak tek tek UYAP Döküman Editörü'ne aktarmayla uğraşmak yerine, ülkedeki en kaliteli ve en hızlı UDF dönüştürme aracını kullanarak çalışmalarınızda minimum 2 kat daha az zaman harcayın.

Kullanım Kolaylığı ve Sade Tasarım

Araçlarımız herkes tarafından kullanılabilecek şekilde tasarlanmış olup, kafa karışıklığına neden olmaması için sade ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır.