Belgeleriniz Dönüşüm Esnasında Hangi Aşamalardan Geçiyor Bilmek İster misiniz ?

Dönüşüm esnasında belgeleriniz hangi aşamalardan geçiyor tek tek açıklıyoruz.

Word, Excel, PDF ve Görsel İmaj Dosyalarınızı en az kayıpla UDF formatına dönüştürüyoruz.

Dosyanız Dönüştürülürken Hangi Aşamalardan Geçiyor ?

Aşağıda dosya dönüşüm işleminin nasıl çalıştığına ilişkin açıklamalar bulunmaktadır.


Bu aşamada dosyanızı dönüştürmek istediğiniz formata ilişkin dönüşüm aracının linkine tıklayarak sayfaya gidiniz.

Dönüştürmek istediğiniz dosyayı dönüşüm alanına sürükleyerek yada dosya seç butonunu kullanarak dosyanızı seçiniz. Daha sonra dönüştür butonuna basarak dönüştürme işlemini başlatınız.

Dönüştürme işlemi başlatmanızın ardından yüklemek istediğiniz dosyanın sunucumuza kopyalanma süreci başlar. Dosyanız bu aşamada kötü amaçla sunucumuza yüklenip yüklenmediğinin tespiti için bazı kontrollerden geçirilir.

Bu aşamada dosyanız sunucumuzdan okunarak, dönüştürmek amacıyla seçmiş olduğunuz aracımızı kullanan algoritmaya yönlendirilir.

Dönüşüm aracı tarafından kullanılan algoritma, dönüştürmek istediğiniz dosyanın formatında boş bir dosya oluşturur. Ardından dosyanız içerisindeki tüm kelimeleri tek tek okur, bu aşamada bu kelimelerin font, yazı boyutu, yazının dekorasyonunu tespit eder.

Tüm kelimeler dönüştürmek istediğiniz formatta oluşturulan boş dosyaya yazılır ve kaydedilir.

Dosyanız yeni formatta oluşturulmasının ardından ilk önce sunucumuza dönüştürmek amacıyla yüklediğiniz orjinal dosya sunucumuzdan güvenlik nedeniyle anından silinmektedir.

Orjinal dosyanın silinmesinin ardından yeni oluşturulan dosyayı indirebilmeniz için indirme linki oluşturulur ve size bu link indirme işlemini başlatmanız için gösterilir.

İndirme işlemini başlatmanız ve tamamlamanızın ardından güvenlik nedeniyle yeni oluşturulmuş olan dosya sunucumuzdan silinir. Bu kapsamnda dosyalarınız güvenlik nedeniyle sadece dönüşüm süreci boyunca sunucumuzda bulunabilir. Dosyalarınızın silinmesinin ardından yetkili kullanıcı dahi bu dosyaya erişemez.

Sizlerin güvenini kazanmak amacıyla, dosyanızın dönüşüm işlemi boyunca hangi aşamalardan geçtiğini sizlere anlatmış bulunmaktayız. Sizlere daha kaliteli hizmet vermek için çalışmalarımız devam edecek ve tüm araçlarımız zamanla güncellenecektir.

Öğrenmek istediğiniz aklınıza takılan soruların cevabını almak için iletişim sayfamızdan bize mesaj gönderebilirsiniz.