Word - Excel Dosya Dönüştürücü

Word dosyalarınızı, Microsoft Office Excel(XLSX) formatına ücretsiz olarak dönüştürebilirsiniz.

Toplamda 9524 Dosya Excel'e Dönüştürüldü.

Dönüştürmek istediğiniz Word dosyasını aşağıdaki alana sürekleyin yada Dosya seç butonuna tıklayarak seçin.

Dosya Yükle

Word-Excel Dönüştürücü Nasıl Kullanılır ?

Dönüştürmek istediğiniz Word dosyasını dönüştürme alanına sürükleyerek yada dosya seç butonu vasıtasıyla seçin ve dönüştür butonuna tıklayın. Dönüştürme işlemi dosyanızın içeriğine(satır sayısı, hücre sayısı vb.) göre değişmektedir.

Güvenli Word-Excel Dönüşüm İşlemi

Word dosyalarınız içerisinde hassas bilgilerin olabileceği göz önünde bulundurularak, sunucumuzda dönüştürmüş olduğunuz Word dosyası ve dönüşüm sonrasında elde ettiğiniz Excel dosyasını sunucumuzdan silmekteyiz. İndirme işlemini tamamlandığınız anda söz konusu dosyalar saniyeler içinde silinmektedir.

Kaliteli Word-Excel Dönüşümü Sağlıyoruz.

Word - Excel aracımızı kullanarak dosyalarınızı dönüştürürken belgelerinizin içeriğinde kayıp olmaması, yapısının bozulmaması gibi konuları özenle dikkat ediyoruz. Bu kapsamda tüm belgenizde bulunan kelimeler dikkatli bir şekilde algoritmamınz tarafından taranmaktadır.

Tüm platformlar İçin
Word - Excel dönüştürücü

udfdonustur.com tüm tarayıcılar ve tüm platformlarda çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Program indirmeniz ve kurmanız gerekmeksizin online olarak Word dosyalarınızı Excel formatına dönüştürebilir, birleştirebilir, döndürebilirsiniz.

Word - Excel Dönüştürme İşlem Süresi

Word-Excel dönüşüm aracımız tarafından kullanılan algoritma, sizlere en hızlı şekilde yanıt vermesi için tasarlandı. Bu kapsamda dosyalarınızı saniyeler içerisinde Excel'e dönüştürebilirsiniz.

Word-Excel Aracımızı Kullanması Ne Kadar Zor ?

Word-Excel Dönüştürme işlemi; dosya seçmek, dönüştür butonuna basmak ve indir butonuna basmayıda dahil edersek 3 aşamadan oluşuyor. Yani oldukça basit.