PDF Dosya Küçültme

PDF Dosyanızın Boyutunu Ücretsiz Olarak Küçültün, Alandan Tasarruf Edin.

Bugüne Kadar 525 Adet PDF Dosyası Başarıyla Sıkıştırıldı.

Boyutunu küçültmek istediğiniz PDF dosyasını aşağıdaki alana sürekleyin yada Dosya seç butonuna tıklayarak seçin.

Dosya Yükle

Ücretsiz ve Sınırsız PDF Sıkıştırma

Web sitemizde bulunan PDF küçültme aracımızı ücretsiz olarak kullanabilir, sınırsız bir şekilde sıkıştırma işlemi yaparak PDF dosyalarınızı optimize hale getirebilirsiniz. PDF küçültme aracımızın kullanımında dosya sayısı vb. kısıtlamalar bulunmamakta olup, dilediğiniz kadar dosyayı dönüştürebilirsiniz.

Hızlı Sıkıştırma

PDF küçültme aracımızda kullandığımız algoritmalar en hızlı ve en iyi şekilde sonuç almanız için tasarlanmıştır. Sıkıştırma işlemi süresinin dosyanızın boyutu ile doğrudan ilişkili olduğunu unutmayın. Dosyanızın sıkıştırılması dosyanızın, içeriğinin resim yada yazı formatında olması hususuna göre değişmektedir.

Belge Formatının Korunması

Dosya sıkıştırma işlemi sırasında dosyanızın içeriği korunur ve bozulmalar ve veri kaybı yaşanmadan küçültme işlemi sağlanmaktadır. Ön yargılarınızı bir kenara bırakın ve PDF arşivinizi sıkıştırarak alandan tasarruf etmeye başlayın.

Dosyalarınızın Güvenliği

Sunucumuz dosyanızın güvenliğini korumak için sürekli olarak güncel tutulmakta olup, sıkıştırmak amacıyla sunucumuza yüklediğiniz PDF dosyası ve sıkıştırma işlemi sonucunda oluşturulan PDF dosyası indirme işleminin hemen ardından silinmektedir.

Kullanıcı Dostu

PDF küçültme aracımız tüm kullanıcılar tarafından kolayca kullanılabilmesi amacıyla geliştirilmiş olup, herhangi bir bilgi sahibi olmadan PDF dosyanızı dosya seçim alanımıza sürükleyerek yada dosya seç butonu ile seçerek dosyalarınızı dönüştürebilir ve ardından kolayca indirebilirsiniz.

Çoklu Platformdan Erişim

PDF sıkıştırma aracımız web sitesi üzerinden online olarak kullanılmakta olup, cihazlarınıza hiçbir yazılım yüklemeden doğrudan internet sitesi üzerinden sıkıştırma imkanı sunmaktadır. İnternete erişimi bulunan tüm platformlardan web sitemizi kullanarak pdf sıkıştırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.