Adalet Bakanlığında görev yapmakta olup, uzun yıllardır yazılım alanında kendimi geliştirmekte ve öğrendiğim bilgiler doğrultusunda yazılımlar üretmekteyim. Yazılım üretme aşamasına ilk olarak kendi işimi kolaylaştırmayı düşünerek başlasamda, ürettiğim yazılımları ihtiyaç durumuna göre herkesin kullanabileği şekilde geliştirerek iş arkadaşlarımın ve diğer insanların da işlerini pratik şekilde halletmeleri için paylaşmaktayım. Udfdonustur.com web sitesi'de tamamen bu amaçlarla ortaya çıkmıştır.
Adliye'de çalıştığım dönemlerde karar yazma süresini kısaltmak amacıyla bir şablon editörü oluşturma fikri ile yazmış olduğum küçük bir yazılım, Office Yazılımları(Word, Excel vb.) ile oluşturmuş olduğumuz evrakları UYAP Döküman Editörü tarafından kullanılan udf dosya formatına aktarmakta sıkıntılar yaşamakta olduğumuzu farketmemle birlikte, zamanla gelişerek bugünkü halini almıştır.
Udfdonustur.com kendini geliştirmeye açık bir web sitesi olup, ilerleyen zamanlarda farklı kategoriler altında, dosya dönüştürme işlemi dışında da hizmetler vermeye devam edecektir.
Aynı zamanda yaratıcı fikirlere da açık olduğumu söyleyebilirim. Öneri ve tavsiyelerinizi websitemizde bulunan iletişim sayfası aracılığıyla yada sosyal medya ve mail yoluyla bana ulaştırabilirsiniz.

Batuhan SÖYLER