Excel Dosya Dönüştürücü

Word ve PDF formatındaki dosyalarınızı, Microsoft Office Excel(XLSX) formatına ücretsiz olarak dönüştürebilirsiniz.

Toplamda 9000 Dosya Excel'e Dönüştürüldü.

Dönüştürmek istediğiniz Word yada PDF dosyasını aşağıdaki alana sürekleyin yada Dosya seç butonuna tıklayarak seçin.

Dosya Yükle

Excel Dönüştürücü Nasıl Kullanılır ?

Dönüştürmek istediğiniz dosyayı dönüştürme alanına sürükleyerek yada dosya seç butonu vasıtasıyla seçin ve dönüştür butonuna tıklayın. Dönüştürme işlemi dosyanızın içeriğine(satır sayısı, hücre sayısı vb.) göre değişmektedir.

Dosyalarınızın Güvenliğini Nasıl Sağlıyoruz.

Dosyalarınız içerisinde hassas bilgilerin olabileceği göz önünde bulundurularak, sunucumuzda dönüştürmüş olduğunuz dosya ve dönüşüm sonrasında elde ettiğiniz Excel dosyasını sunucumuzdan silmekteyiz. İndirme işlemini tamamlandığınız anda söz konusu dosyalar saniyeler içinde silinmektedir.

Kaliteli Dönüşüm Sağlıyoruz.

Dosyalarınızı dönüştürürken belgelerinizin içeriğinde kayıp olmaması, yapısının bozulmaması gibi konuları özenle dikkat ediyoruz.

Tüm platformlar İçin Excel dönüştürücü

udfdonustur.com tüm tarayıcılar ve tüm platformlarda çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Program indirmeniz ve kurmanız gerekmeksizin online olarak dosyalarınızı Excel formatına dönüştürebilir, birleştirebilir, döndürebilirsiniz.

Dönüştürme İşlemi Ne Kadar Sürüyor ?

Araçlarımızın algoritmaları sizlere en hızlı şekilde yanıt vermesi için tasarlandı. Bu kapsamnda dosyalarınızı saniyeler içerisinde Excel'e dönüştürebilirsiniz.

Kullanması Ne Kadar Zor ?

Dönüştürme işlemi; dosya seçmek, dönüştür butonuna basmak ve indir butonuna basmayıda dahil edersek 3 aşamadan oluşuyor. Yani oldukça basit.