PDF - UDF Dosya Dönüştürücü

Microsoft Office PDF belgenizi, UYAP Döküman Editörü tarafından kullanılmakta olan UDF formatına ücretsiz olarak dönüştürebilirsiniz.

Toplamda 385056 Dosya UDF'ye Dönüştürüldü.

Dönüştürmek istediğiniz PDF dosyasını aşağıdaki alana sürekleyin yada Dosya seç butonuna tıklayarak seçin.

Dosya Yükle

PDF dosyalarınızı Uyap Döküman Formatına(UDF) Dönüştürürken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

Belgelerinizi PDF formatından UDF formatına sayfanın yapısını bozmadan dönüştürmek için aşağıdaki talimatlara göz gezdirebilirsiniz.


PDF dosyaları UDF'ye nasıl dönüştürülür ?

PDF

PDF-UDF dönüşüm aracımız, PDF belgenizin içeriğini yorumlayarak 2 farklı yöntemle dönüşüm işlemi gerçekleştirmektedir. Bu yöntemler ise şu şekildedir;

1) PDF belgenizin içeriği kopyalanabilir, seçilebilir metinlerden oluşmuş ise; doğrudan bu metinler, aracımız tarafından okunarak metinlerin niteliğine(kalın, altı çizili vb.) göre UDF dosyasına dönüştürülür.

2) PDF belgenizin içeriği görsellerden oluşuyor ise; görsel imajdaki metinleri doğrudan okuyup dönüştürmek mümkün olmadığından OCR(Optical Character Recognition - Optik Karakter Tanıma) isimli teknoloji vasıtasıyla içerik örüntü şeklinde taranarak en doğru sonucu verecek şekilde tahmin edilmeye çalışılır. Bu kapsamda PDF dosyanız içerisindeki görsellerin kalitesi önem teşkil etmekte olup, kalite seviyesi arttıkça dönüşüm kalitesi de bu duruma oranla artacaktır.

PDF & UDF Dönüştürme Aşamaları

Dönüştürmek istediğiniz PDF dosyanızı, seçim alanına sürükleyin yada dosya seç butununu kullanarak seçin ve "Dönüştür" butonuna basın. Daha sonrasında bir kutucuk açılacak ve size dönüşüm süreci hakkında bilgi verecektir. Son aşama olarak "İndir" butonuna basarak UDF olarak dönüştürülen dökümanı indirebilirsiniz.

Kişisel Verilerinizin Korunması

Web sitemiz SSL sertifikasına sahip olup, PDF dosyalarınızın içeriği yükleme aşamasında şifrelenmektedir. Dosyalarınızın güvenliğini sağlamak bizim için en önemli kriter olduğundan, dönüşüm işleminden hemen sonra dosyalarınız, kötü niyetli kişilerin eline geçmesine fırsat dahi vermeden silinmektedir.

En Kaliteli PDF - UDF Dönüştürme Aracı

PDF - UDF dönüştürme aracımız, ülkedeki en iyi en kaliteli PDF - UDF dönüştürme aracı olup, orjinal içeriğe en yakın şekilde dönüşüm işlemi sağlamaktadır. PDF ve Office yazılımları ile UYAP Döküman Editöründe bulunan tüm ortak özellikleri algılamakta ve dönüşüm işlemini gerçekleştirebilmektedir.

Heryerden Erişim

PDF - UDF dönüştürme aracımız tamamen sunucularımız üzerinde çalışmakta olup, internete erişimi olan tüm cihazlar ile web sitemizi ziyaret edebilir ve cihazınıza hiçbir yazılım kurmadan anında dosyalarınızı dönüştürebilirsiniz.

En Hızlı PDF - UDF Dönüştürme Aracı

PDF dosyalarınızın içeriğini manuel olarak tek tek UYAP Döküman Editörü'ne aktarmayla uğraşmak yerine, ülkedeki en kaliteli ve en hızlı PDF - UDF dönüştürme aracını kullanarak çalışmalarınızda minimum 2 kat daha az zaman harcayın.

Kullanım Kolaylığı ve Sade Tasarım

Araçlarımız herkes tarafından kullanılabilecek şekilde tasarlanmış olup, kafa karışıklığına neden olmaması için sade ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır.