PDF Dosya Birleştirme

Elinizdeki PDF dosyalarınızı aracımız ile ücretsiz olarak birleştirebilirsiniz.

Şimdiye kadar 153 kez PDF birleştirme işlemi gerçekleştirildi.

Birleştirmek istediğiniz PDF dosyalarını aşağıdaki alana sürekleyin yada Dosya seç butonuna tıklayarak seçin.
(Dosyaların isimlerini 1,2,3 şeklinde numaralandırmanızı öneririz. Aksi halde istediğiniz sonucu elde edemeyebilirsiniz.)

Dosya Yükle

Dosya Birleştirme İşlemi

Birleştirmek istediğiniz PDF dosyalarını ister "Dosya Seç" butonuna basarak, isterseniz dosya yükleme ekranına sürükle bırak yaparak seçebilirsiniz. Dosya birleştirme işlemi en fazla 20 mb boyutundaki dosyaları deskteklemektedir. Dosyanızı seçtikten sonra birleştir butonuna basarak işlemi başlatabilirsiniz.

Birleştirilen Dosyaların Gizliliği

PDF dosyalarınızı sunucumuza yüklediğinizde güvenlik kontrolünden geçmekte ve bu dosyanın sunucumuza zarar vermek amacıyla yüklenmediğinden emin olunmaktadır. Aynı zamanda; zararlı bir dosya, diğer kullanıcılar tarafından yüklenen dosyaların çalınmasına neden olabileceğinden, birleştirme işleminden sonra sunucumuza yüklenen dosyalar silinmektedir.

Kaliteli Birleştirme İşlemi

Dönüştürme sırasında, dosyalarınızın içeriğinde kayıp yaşanmaması ve PDF dosyalarının görünümü ve sayfa yapısının bozulmaması, birleştirme kalitesi açısından dikkat ettiğimiz hususların başında yer almaktadır. Bu kapsamda birleştirmek istediğiniz PDF dosyaları içerisindeki tüm özellikler kontrol edilmekte ve çıktı almak istediğiniz PDF dosyasına eksiksiz şekilde aktarılmaktadır.

Tüm Platformlardan Tek Noktaya Erişim

PDF dosyalarınızı birleştirmek için web sitemizi tüm cihazlardan kullanabilirsiniz. Akabinde web sitemizde bulunan birleştirme aracını kullanmak için cihazınıza herhangi bir 3. parti yazılım kurmanıza gerek bulunmamaktadır. Birleştirme aracını doğrudan kullanabilirsiniz.

Zamandan Tasarruf Edilmesi

Birden çok PDF dosyaları arasında geçiş yaparak zaman kaybetmekten ve sayfaların arasında boğulmaktan kurtulun. PDF dosyalarınızı aracımız sayesinde tek bir işlem ile birleştirin ve tek dosya üzerinde çalışmanın keyfini çıkartın.

Basit ve Sade Kullanım

Birleştirmek istediğiniz dosyaların isimlerini numaralandırmaya dikkat edin ve doğrudan aramız ile seçin ve Birleştir butonuna basın. İşte aracımızı kullanarak PDF dosyası birleştirmek bu kadar basit...