XPS - PDF Dosya Dönüştürücü

XPS formatındaki dosyalarınızı, Portable Document Format(PDF) formatına ücretsiz olarak dönüştürebilirsiniz.

Toplamda 3412 Dosya PDF'ye Dönüştürüldü.

Dönüştürmek istediğiniz XPS dosyasını aşağıdaki alana sürekleyin yada Dosya seç butonuna tıklayarak seçin.

Dosya Yükle

XPS-PDF Dönüştürme İşlemleri

XPS dosyası Microsoft Windows tarafından PDF dosyasına alternatif olarak geliştirilmiş olup, günümüzde çok fazla tercih edilen bir format değildir. Her ne kadar tercih edilen bir format olmasada kullanıldığı alanlar mevcuttur. XPS formatındaki dosyalarınızı web sitemizi kullanarak PDF formatına dönüştürebilir ve her platformda kullanabilirsiniz.

XPS Dosyalarınızın Gizliliği

XPS formatında ki dosyalarınızı dönüştürme amacıyla web sitemize yüklediğiniz de; Dosyanız ilk olarak sunucumuza yüklenir, gerekli kontrollerden geçirildikten sonra PDF formatına dönüştürülür ve anında silinir. PDF formatında bulunan dosya ise indirme işlemini tamamlamanızın ardından derhal silinmektedir.

Bire Bir Dönüşüm

XPS dosyalarınızı görüntüleyebileceğiniz editörlerde dosya içeriğini nasıl görüyorsanız, web sitemiz bire bir tamamen aynı görüntü ve biçimde dosyanızı PDF formatına dönüştürür. Tek yapmanız gereken dosya seçim ekranından dosyanızı seçmek ve dönüştür butonuna tıklamak...

Tüm Cihazlardan Erişim

XPS dosyalarınızı Android, IOS, Windows ve diğer platformlardan web sitemize erişerek dönüştürebilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey internet bağlantısı ve bir internet tarayıcısı. İnternet tarayıcınızı açın ve web sitemizde bulunan dönüşüm aracı ile XPS dosyanızı anında PDF dosyasına dönüştürün.

Işık Hızında Dönüştürme İşlemi

XPS dosyalarınızı PDF formatına dönüştürmek için saniyelerinizi ayırmanız yeterlidir. XPS-PDF Dönüşüm Aracı tarafından kullanılan algoritma en hızlı ve en iyi sonuçlar vermek için programlanmıştır.

Kolay ve Basit Kullanım

XPS-PDF Dönüşüm Aracının kullanımı gayet basittir. Bu sayfaya ulaşabilmişseniz dosya dönüştürme işlemine de hazırsınız demektir. Dönüşüm alanına dosyanızı sürükleyip bırakarak ya da dosya seçim butonuna tıklayarak dosyanızı seçebilir ve dönüştür butonu ile dosyanızı dönüştürerek indirebilirsiniz.