JPG/PNG - UDF Dosya Dönüştürücü

JPG/PNG dosyalarınızı, UYAP Döküman Editörü tarafından kullanılmakta olan UDF formatına ücretsiz olarak dönüştürebilirsiniz.

Toplamda 277236 Dosya UDF'ye Dönüştürüldü.

Dönüştürmek istediğiniz JPG/PNG dosyasını aşağıdaki alana sürekleyin yada Dosya seç butonuna tıklayarak seçin.

Dosya Yükle

Dijital Ortamda Bulunan Bir JPG/PNG Dosyasının İçeriğini, Nasıl UDF'ye Aktararak Kullanabilirsiniz ?

Belgelerinizi JPG/PNG formatından UDF formatına sayfanın yapısını bozmadan dönüştürmek için aşağıdaki talimatlara göz gezdirebilirsiniz.


Fotoğrafını çektiğiniz yada tarayıcı vasıtasıyla taranarak dijital ortama aktarılan bir JPG/PNG dosyasına ait içeriği metine dönüştürmenin tek yolu vardır.

OCR(Optical Character Recognition - Optik Karakter Tanıma).

Görsel İmaj formatında bulunan dosyanızın içeriği OCR teknolojisini vasıtasıyla örüntü şeklinde taranarak en doğru sonucu bulmak üzere çıkarım yöntemi ile dönüştürülmeye çalışılır. Görsel İmaj dosyanızın kalitesinin yüksek olması, dönüşüm işleminden alacağınız verimin de yüksek olduğu anlamına gelir.

JPG/PNG & UDF Dönüştürme Aşamaları

Dönüştürmek istediğiniz JPG/PNG dosyanızı, seçim alanına sürükleyin yada dosya seç butununu kullanarak seçin ve "Dönüştür" butonuna basın. Daha sonrasında bir kutucuk açılacak ve size dönüşüm süreci hakkında bilgi verecektir. Son aşama olarak "İndir" butonuna basarak UDF olarak dönüştürülen dökümanı indirebilirsiniz.

Kişisel Verilerinizin Korunması

Web sitemiz SSL sertifikasına sahip olup, JPG/PNG dosyalarınız yükleme aşamasında şifrelenmektedir. Dosyalarınızın güvenliğini sağlamak bizim için en önemli kriter olduğundan, dönüşüm işleminden hemen sonra dosyalarınız, kötü niyetli kişilerin eline geçmesine fırsat dahi vermeden silinmektedir.

En Kaliteli JPG/PNG - UDF Dönüştürme Aracı

JPG/PNG - UDF dönüştürme aracımız, ülkedeki en iyi en kaliteli JPG/PNG - UDF dönüştürme aracı olup, orjinal içeriğe en yakın şekilde dönüşüm işlemi sağlamaktadır. PDF ve Office yazılımları ile UYAP Döküman Editöründe bulunan tüm ortak özellikleri algılamakta ve dönüşüm işlemini gerçekleştirebilmektedir.

Heryerden Erişim

JPG/PNG - UDF dönüştürme aracımız tamamen sunucularımız üzerinde çalışmakta olup, internete erişimi olan tüm cihazlar ile web sitemizi ziyaret edebilir ve cihazınıza hiçbir yazılım kurmadan anında dosyalarınızı dönüştürebilirsiniz.

En Hızlı JPG/PNG - UDF Dönüştürme Aracı

JPG/PNG dosyalarınızın içeriğini manuel olarak tek tek UYAP Döküman Editörü'ne aktarmayla uğraşmak yerine, ülkedeki en kaliteli ve en hızlı JPG/PNG - UDF dönüştürme aracını kullanarak çalışmalarınızda minimum 2 kat daha az zaman harcayın.

Kullanım Kolaylığı ve Sade Tasarım

Araçlarımız herkes tarafından kullanılabilecek şekilde tasarlanmış olup, kafa karışıklığına neden olmaması için sade ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır.