Word - UDF Dosya Dönüştürücü

Microsoft Office Word belgenizi, UYAP Döküman Editörü tarafından kullanılmakta olan UDF formatına ücretsiz olarak dönüştürebilirsiniz.

Toplamda 368609 Dosya UDF'ye Dönüştürüldü.

Dönüştürmek istediğiniz Word dosyasını aşağıdaki alana sürekleyin yada Dosya seç butonuna tıklayarak seçin.

Dosya Yükle

Word dosyalarınızı Uyap Döküman Formatına(UDF) Dönüştürürken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

Belgelerinizi Word formatından UDF formatına sayfanın yapısını bozmadan dönüştürmek için aşağıdaki talimatlara göz gezdirebilirsiniz.


Microsoft Office Word ile Uyap Döküman Editörü arasında ortak özellikler bulunabildiği gibi birbirinden farklı özellikler de bulunmaktadır. Bu farklardan birisi de "Tab" tuşu ile kullanılan boşluk karakterinin uzunluğunun iki yazılımda da farklı boyutlara sahip olmasıdır. Bu kapsamda daha uygun ve birebir sonuçlar almak için Word belgenizde "Tab" boşluk karakteri yerine "Space" boşluk karakteri kullanmanız, kaliteli dönüşüm açısından dikkat edilmesi gereken bir husustur.

Word & UDF Dönüştürme Aşamaları

Dönüştürmek istediğiniz Word dosyanızı, seçim alanına sürükleyin yada dosya seç butununu kullanarak seçin ve "Dönüştür" butonuna basın. Daha sonrasında bir kutucuk açılacak ve size dönüşüm süreci hakkında bilgi verecektir. Son aşama olarak "İndir" butonuna basarak UDF olarak dönüştürülen dökümanı indirebilirsiniz.

Kişisel Verilerinizin Korunması

Web sitemiz SSL sertifikasına sahip olup, Word dosyalarınızın içeriği yükleme aşamasında şifrelenmektedir. Dosyalarınızın güvenliğini sağlamak bizim için en önemli kriter olduğundan, dönüşüm işleminden hemen sonra dosyalarınız, kötü niyetli kişilerin eline geçmesine fırsat dahi vermeden silinmektedir.

En Kaliteli Word - UDF Dönüştürme Aracı

Word - UDF dönüştürme aracımız, ülkedeki en iyi en kaliteli Word - UDF dönüştürme aracı olup, orjinal içeriğe en yakın şekilde dönüşüm işlemi sağlamaktadır. PDF ve Office yazılımları ile UYAP Döküman Editöründe bulunan tüm ortak özellikleri algılamakta ve dönüşüm işlemini gerçekleştirebilmektedir.

Heryerden Erişim

Word - UDF dönüştürme aracımız tamamen sunucularımız üzerinde çalışmakta olup, internete erişimi olan tüm cihazlar ile web sitemizi ziyaret edebilir ve cihazınıza hiçbir yazılım kurmadan anında dosyalarınızı dönüştürebilirsiniz.

En Hızlı Word - UDF Dönüştürme Aracı

Word dosyalarınızın içeriğini manuel olarak tek tek UYAP Döküman Editörü'ne aktarmayla uğraşmak yerine, ülkedeki en kaliteli ve en hızlı Word - UDF dönüştürme aracını kullanarak çalışmalarınızda minimum 2 kat daha az zaman harcayın.

Kullanım Kolaylığı ve Sade Tasarım

Araçlarımız herkes tarafından kullanılabilecek şekilde tasarlanmış olup, kafa karışıklığına neden olmaması için sade ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır.