PDF Dosya Dönüştürücü

Excel, Word ve JPG/PNG formatındaki dosyalarınızı, Portable Document Format(PDF) formatına ücretsiz olarak dönüştürebilirsiniz.

Toplamda 3703 Dosya PDF'ye Dönüştürüldü.

Dönüştürmek istediğiniz Excel, Word yada JPG/PNG dosyasını aşağıdaki alana sürekleyin yada Dosya seç butonuna tıklayarak seçin.

Dosya Yükle

Dosya Dönüştürme İşlemleri

İlk olarak, dönüştürmek istediğiniz dosyayı seçmeniz gerekmektedir. Bu kapsamda dosyanızı, seçim alanına sürükleyerek yada dosya seç butununu kullanarak seçin ve "Dönüştür" butonuna basın. Dönüştürme işlemi anlık olarak size bildirilecek olup, işlem tamamlandığında ise indirme işlemini yapacağınız kutucuk belirecektir. Bu aşamada "İndir" butonu ile dosyayı indirebilirsiniz.

Dosya İçeriklerinin Gizli Kalması

Dosyalarınızı kötü niyetli kişilerden korumak ve kişisel verilerinizin gizli kalmasını sağlamak önem verdiğimiz en önemli husustur. Bu nedenle sunucumuza yüklediğiniz her bir dosya ve dönüşüm sonucunda ortaya çıkan farklı formattaki hali, sunucumuzdan indirme işleminin tamamlanmasının hemen sonra silinmektedir.

Orjinal İçerik Kalitesinde Dönüşüm

Dönüştürme sırasında, dosyalarınızın içeriğinde kayıp yaşanmaması ve oluşturmuş olduğunuz sayfa yapısının bozulmaması dönüşümün kalitesi açısından dikkat ettiğimiz hususların başında yer almaktadır. Bu kapsamda dönüştürmek istediğiniz dosya içerisindeki tüm özellikler kontrol edilmekte ve çıktı almak istediğiniz dosyaya eksiksiz şekilde aktarılmaktadır.

Tüm Platformlardan Tek Noktaya Erişim

Dosyalarınızı dönüştürmek istediğizde, her cihaz için ayrı yazılım yüklemenize gerek bulunmamaktadır. Dönüştürme araçlarımız internet sitesi üzerinden kullanıldığından, internete erişimi olan her cihazdan erişilebilir ve kullanılabilir.

Zamandan Tasarruf Edilmesi

Dosya dönüştürme işleminin amacı, çalışmalarınızı daha erken bitirmek ve zamandan tasarruf etmektir. Bu kapsamda araçlarımız size en hızlı şekilde hizmet vermesi için tasarlanmış olup, saniyeler içerisinde bir dosyayı PDF'ye dönüştürebilirsiniz.

Basit ve Sade Kullanım

Web sitemiz ziyaret eden herkesin gezebileceği şekilde ve araçlarımızı herkesin kullanabileceği şekilde inşa edilmiştir. Bu kapsamda tüm araçlarımızın kullanımı sadece birkaç tıklama ile kullanıbilecek kadar basittir.