PDF Dosya Kırpma

Elinizdeki PDF dosyalarınızı aracımız ile ücretsiz olarak sayfalarına ayırabilir veyahut kırpabilirsiniz.

Şimdiye kadar 112 kez PDF kırpma işlemi gerçekleştirildi.

Kırpmak istediğiniz PDF dosyasını aşağıdaki alana sürekleyin yada Dosya seç butonuna tıklayarak seçin.
(PDF dosyanızın tek tek sayfalara ayrılarak kaydedilmesini istiyorsanız "Sayfalara Ayır" seçeneğini, sayfa aralığı belirterek istediğiniz sayfaları tek dosya olarak almak istiyorsanız "Sayfaları Kırp" seçeneğini seçebilirsiniz.)

Dosya Yükle

Dosya Kırpma İşlemi

Kırpmak istediğiniz PDF dosyasını yukarıdaki alandan seçtikten sonra seçenekler kısmından dosyanın hangi kritere göre kırpılacağını seçmeniz gerekmektedir. Seçilen kritere göre anlık olarak sizden bazı veriler istenecek olup, bu verileri girdiğiniz ve "Kırp" butonuna tıklamınızın ardından işlem başlatılacaktır. İşlem süreci bitince "İndir" butonu ile dosyayı indirebilirsiniz.

Kırpma İşlemi ve Dosya Gizliliği

Kırpmak amacıyla sunucumuza yüklediğiniz PDF dosyalarınız kırpma işleminin hemen ardından silinmekte olup, kötü niyetli kişilerin eline geçmesine fırsat vermemekteyiz. Aynı zamanda kırpma işleminin ardından dosyanızı indirdiğinizde işlem sonucu oluşturulan dosya da indirmenin hemen ardından silinmektedir.

Kaliteli Kırpma İşlemi

Dosyanızı kırpmak amacıyla sizlere birden fazla seçenek sunmaktayız. Dosyalarınızı ister tek tek ayrı sayfalara ayırabilir, ister belirli sayfa aralığı belirterek bu aralığa göre dosyayı kırpabilir, veyahut belirtilen sayfa numarasından son sayfaya kadar kırpabilirsiniz.

Tüm Platformlardan Tek Noktaya Erişim

PDF dosyalarınızı kırpmak için web sitemizi tüm cihazlardan kullanabilirsiniz. Akabinde web sitemizde bulunan kırpma aracını kullanmak için cihazınıza herhangi bir 3. parti yazılım kurmanıza gerek bulunmamaktadır. Kırpma aracını doğrudan kullanabilirsiniz.

Zamandan Tasarruf Edilmesi

PDF dosyalarınızı kırpmak için farklı yöntemlere yönelmek yerine web sitemizde bulunana aracı kullanın ve pratik bir şekilde kırpılmış dosyanızı elde edin. PDF kırpma işlemi birkaç adımlık işlemden oluşmakta olup, bu adımlar esnasında seçeceğiniz kritere göre ve dosyanın boyutuna göre işlem süresi değişmektedir.

Basit ve Sade Kullanım

Dosyanızı seçtikten sonra size dosyanızın hangi kritere göre kırpılacağı sorulmaktadır. Bu kritere göre sizden sayfa numarası bilgileri istenmektedir. Bu bilgileri de girmenizin ardından Kırp butonuna basabilirsiniz. Sürecin tamamlanmasının ardından dosyayı indrebilirsiniz. Gördüğünüz gibi dosya kırpma işlemi oldukça basittir.