JPG/PNG - PDF Dosya Dönüştürücü

JPG/PNG formatındaki dosyalarınızı, Portable Document Format(PDF) formatına ücretsiz olarak dönüştürebilirsiniz.

Toplamda 3412 Dosya PDF'ye Dönüştürüldü.

Dönüştürmek istediğiniz JPG/PNG dosyasını aşağıdaki alana sürekleyin yada Dosya seç butonuna tıklayarak seçin.

Dosya Yükle

JPG/PNG - PDF
Dönüştürme İşlemleri

İlk olarak, dönüştürmek istediğiniz JPG/PNG dosyasını seçim alanına sürükleyerek yada dosya seç butununu kullanarak seçin ve "Dönüştür" butonuna basın. Dönüştürme işlemi anlık olarak size bildirilecek olup, işlem tamamlandığında "İndir" butonuna kullanarak PDF formatında dosyanızı indirebilirsiniz.

Dosya İçeriklerinin Gizli Kalması

Dosyalarınızı kötü niyetli kişilerden korumak ve kişisel verilerinizin gizli kalmasını sağlamak önem verdiğimiz en önemli husustur. Bu nedenle sunucumuza yüklediğiniz JPG/PNG dosyası ve dönüşüm sonucunda ortaya çıkan PDF dosyası, sunucumuzdan indirme işleminin tamamlanmasının hemen ardından silinmektedir.

Orjinal İçerik Kalitesinde
JPG/PNG - PDF Dönüşümü

Dönüştürme sırasında, dosya içeriğinde kayıp yaşanmaması ve oluşturmuş olduğunuz sayfa yapısının bozulmaması, dönüşümün kalitesi açısından dikkat ettiğimiz hususlardan biridir. Bu kapsamda dönüştürmek istediğiniz JPG/PNG dosyası içerisindeki tüm özellikler kontrol edilmekte ve çıktı almak istediğiniz PDF dosyasına eksiksiz şekilde aktarılmaktadır.

Tüm Cihazlarınızdan Tek Bir Noktaya Erişin

JPG/PNG dosyalarınızı dönüştürmek istediğizde, her cihaz için ayrı yazılım yüklemenize gerek bulunmamaktadır. JPG/PNG-PDF dönüştürme aracımız internet sitesi üzerinden kullanıldığından, internete erişimi olan her cihazdan erişilebilir ve kullanılabilir.

JPG/PNG - PDF
Dosyalarınızı Aktarırken Zamandan Tasarruf Edin

Dosya dönüştürme işleminin amacı, çalışmalarınızı daha erken bitirmek ve zamandan tasarruf etmektir. Bu kapsamda JPG/PNG-PDF dönüşüm aracımız size en hızlı şekilde hizmet verebilecek şekilde tasarlanmış olup, saniyeler içerisinde JPG/PNG dosyanızı PDF formatına dönüştürebilirsiniz.

JPG/PNG - PDF
Dönüştürmede Basit Kullanım

Web sitemiz, ziyaret eden herkesin gezebileceği şekilde ve araçlarımızı herkesin kullanabileceği şekilde inşa edilmiştir. Bu kapsamda JPG/PNG dosyanızı PDF formatına dönüştürmek istediğizde, sadece birkaç tıklama işlemi ile dönüştürme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.